fbpx

Atsiliepimai

Didžiausios rekomendacijos. Puikiai atliktas darbas, greitai, kruopščiai, rezultatu esame labai patenkinti. Matosi, kad supranta, ką daro. Labai šaunus ir malonus žmogus direktorius Laimonas, viską išsamiai papasakojo apie descor lubas, davė pasiūlymų, kur dvejojome, kaip ir ką daryti. Rekomenduojame visiems, kas domisi įtempiamomis descor lubomis, nes čia jos originalios, tiesiai iš Pongs gamyklos. Sėkmės visai Dilestos komandai!

Vaiva

Malonus ir rimtas bendravimas nuo pat pirmo skambučio. Suteikė labai daug naudingos informacijos, parodė įvairius įtempiamų lubų variantus, kantriai atsakė į visus klausimus. Įtempinėjo medžiagines lubas, profilius pritvirtino ir medžiagą įtempė tikrai sąžiningai. Atsakingai žiūri į savo darbą. Nepabūgo ir 6m aukščio, bei nestandartinio išplanavimo, viską padarė taip, kaip buvo sutarta ir dar daugiau. Rezultatu likau patenkintas.

Dainius

2017 darė lubas Ukmergėje ir labai gerai, nieko nesugadino, o PONGS plėvelę ištempė net iki 3,9m - ne visi meistrai tai sugebėtų. Ir aplamai, jau bendraujant pirmo skambučio metu gavau atsakymus ir į techninius klausimus, ko negalėjo padaryti kitų firmų telefono darbuotojos.

Kęstutis

Super! Padarė labai gerai, svarbiausia iš kokybiškų medžiagų ir už prieinamą kainą. Lyginant su kitais, kurie dirba neaiškiom medžiagom, ir kainos kur kas didesnės. Rekomenduoju 100%

Giedrius

Pasiteisino. Greitai sumontuojamos, dulkių minimumas. Rekomenduoju

Jovita

Parašykite savo atsiliepimą