Įtempiamų lubų kaina

Norite savo namams suteikti daugiau išskirtinumo, modernumo bei estetiškumo? To pasiekti padės įtempiamos lubos. Kaina, kurią mokate už šį aukštos kokybės ir ilgaamžišką gaminį, yra puiki investicija į viso namo interjero tobulinimą. Šis interjero sprendimas suteikia teigiamų emocijų ne tik nuolatiniams būsto gyventojams, bet ir jo svečiams. Be to, šis produktas nesunkiai gali būti pritaikomas ne tik gyvenamuosiuose pastatuose, taip pat darbo vietose, naktiniuose klubuose, mokyklose ar gydymo įstaigose.

Įtempiamų lubų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas jų – medžiaga, iš kurios pagamintas šis produktas. Šiais laikais galima rasti įvairius poreikius atitinkančių medžiagų. Vis dėlto, bene dažniausiai yra pasirenkama  tekstiliniai elementai. Būtent tokios rūšies žaliava pasižymi išskirtiniu saugumu, nes ji į aplinką neišskiria nuodingų elementų. Be to, toks pasirinkimas – labai saugus, nes  lubos yra nedegios, todėl gali užtikrinti maksimalų saugumą, atsparumą ugniai.

Įtempiamų lubų kaina

Mūsų produkcijos kaina neišgasdins, o taps Jūsų draugu!

Gali būti įvairių spalvų bei tekstūros: balta matinė, satininė, blizgi, spalvota, laidi šviesai ar tekstilinė su fotospauda. Dėl šios priežasties, ją nesunku pritaikyti prie skirtingų tipų interjerų. Nesudėtingas įtempiamos medžiagos montavimas – dar vienas aspektas, dėl kurio verta rinktis rūšies medžiagas. Žinoma, norint pasiekti patį aukščiausią estetiškumo bei kokybiškumo lygį, tokį darbą geriau patikėti savo srities profesionalams.

Kitas veiksnys, nuo kurio priklauso įtempiamoms luboms skirtų produktų kaina – patalpos, kurioje jos yra montuojamos, plotis ir ilgis. Didelis dėmesys taip pat turėtų būti skiriamas ir kitoms detalėms, kurių išsidėstymas gali turėti įtakos montavimo darbams. Pavyzdžiui, kampų, šviestuvų, ventiliacijos angų kiekis.

Dėmesys – kruopščiam pasirinkimui

Tam, kad kaina, mokama už įtempiamos dangos montavimą bei įsigijimą, atsipirktų ateityje, svarbu pasirinkti tinkamiausią medžiagos spalvą bei išvaizdą. Matinės lubos tinkamos bene kiekvienoje patalpoje, todėl tai gan universalus pasirinkimas. Jos kiekvienam kambariui gali suteikti reikiamos ramybės ar patogumo įspūdį. Tuo tarpu, satininė matinė danga pasižymi išskirtine elegancija bei aksominiu blizgesiu.

Įtempiamų dangų, kurių paviršius yra blizgus, pasirinkimas laikui bėgant vis labiau populiarėja. Tokios rūšies medžiagos kiekvienam kambariui suteikia erdvės įspūdį, todėl ypač tinkamos mažoms patalpoms. Be to, jos gali būti pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių, todėl jas nesunku tinkamai priderinti prie skirtingų interjero sprendimų. Dekoravimas fotospauda – dar vienas būdas pagyvinti visos patalpos vaizdą. Tokios lubos interjerui suteikia išskirtinumo, originalumo, nes ant spaudos galima perkelti įvairiausius raštus.

Kaip atpažinti įtempiamų lubų klastotę?

Nedidelė lubų kaina gali sužavėti bene kiekvieną, kuris nori savo namams suteikti išskirtinio estetiškumo, tuo pačiu metu sutaupyti tam skirtų investicijų. Vis dėlto, jeigu ji yra ypač nedidelė ir daug mažesnė už vyraujančią rinkoje, kyla didelė grėsmė įsigyti klastotę. Be mažos kainos, įtempiamos dangos klastotė yra labai nesaugi, nes nėra atspari ugnies liepsnoms, ji greitai dega. Taip pat netikras gaminys yra gan lengvai perplėšiamas ir mažiau elastingas, kai tuo tarpu originalas pasižymi aukšto lygio elastingumu ir ištemptas grįžta į savo pirminę padėtį.

Dilestos lubos

Atsinaujinkite savo namus su mūsų pagalba!

Įtempiamos lubos – tai gaminys, kuris kiekvienai patalpai gali suteikti išskirtinumo bei padėti atskleisti savo kūrybiškumą, įgyvendinant dizaino idėjas. Įtempiamų lubų kaina yra ilgalaikė investicija, todėl svarbu pasirinkti tinkamiausią lubų variantą. UAB „Dilesta” siūlo aukštos vokiškos kokybės „Pongs“ sertifikuotas lubas bei jų įrengimo paslaugas. Įsigyjamoms medžiagoms suteikiama 10 metų garantija.


Norėdami sužinoti preliminarią įtempiamų lubų/sienų kainą, rašykite mums info@dilesta.lt

pateikdami šią informaciją, arba žemiau esančią formą:

1. Medžiaga (PONGS, Vokietija), kokios norite savo interjerui.

2. Kiekvienos patalpos lubų ar sienų, kur bus montuojama įtempiama medžiaga, plotas: plotis ir ilgis;

3. Kampų kiekis kiekvienoje patalpoje (skaičiuojama, jei yra daugiau kaip 4 kampai);

4. Bendras patalpose reikalingas šviestuvų kiekis, diametras, forma;

5. Bendras patalpose esantis ventiliacijos angų skaičius;

6. Bendras patalpose esantis signalizacijos, gaisro daviklių kiekis, tvirtinamas ant įtempiamų lubų;

7. Bendras patalpose esantis vamzdžių kiekis reikalingas apeiti;

8. Miestas, vietovė kur reikia montuoti lubas/sienas;

9. Terminas, iki kada turėtų būti sumontuotos lubos/sienos;

10. Kiti specifiniai ypatumai, pageidavimai.


UŽSAKYMAI PRIIMAMI KIEKVIENĄ SAVAITĖS DIENĄ.